Hoog bezoek uit China + Meer nieuws

25/10/2016

De delegatie Guangdong Tourism Institute leert onze leerlingen de Cantonese keuken kennen. 

Na de belangrijke persdelegatie uit de provincie Guangdong enkele weken geleden ontvingen we een delegatie van de Guangdong Tourism Institute in de Hotelschool. Doel van hun bezoek is enerzijds de voorbereiding van een concrete samenwerking tussen beide scholen en anderzijds een kennismaking met de Limburse en Belgische keuken. 
Onder coördinatie van de provincie Limburg zijn er al eerste contacten geweest met de Guangdong Tourism Institute. Het is heel nuttig dat we elkaar vanaf vandaag ook echt leren kennen om de verschillende mogelijkheden tot samenwerking concreet te bespreken. We zien dat meer bepaald op vlak van uitwisselingen van zowel docenten als studenten.